KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14076007
nr 1407 6007
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 48/65, daterad -83. Oramat löst blad. Längd: 109 cm, djup: 79 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:47:09
3/7 00:25:36
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner